6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dörtel Yayınları Ders Kitabı Sayfa 92 Cevapları


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/bilgiyil/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
Sponsorlu Bağlantılar

6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dörtel Yayınları Ders Kitabı Sayfa Cevapları

Soru:

Toplumun eğitimsiz bırakılması, insanların eğitimine önem verilmemesi ne gibi olumsuz sonuçlara yol açar? Tartışınız.

Cevap

Eğitim her insan için bir ihtiyaç ve şarttır. Çünkü günümüz dünyasında bir neticeye varmak için bilinmesi gerekenlerden biri de eğitimdir. Eğitimsiz bir toplum araç kullanmayı bilmeyen biri gibi araç kullanmaya çalışan gibidir. Eğitim, doğru bir şekilde aktarıldığı taktirde insanlar arasındaki diyaloğu ve birçok olumlu sonucu beraberinde getirir. İnsanlar kendi inanışlarına göre eğitildiğinde, inanışlarına bağlılıklarından dolayı veya inanışlarının tavsiye ettiklerinden dolayı güzel şeyler sergiler, toplum içinde herkes birbirine zarar vermeden memnun bir şekilde yaşayacaktır.

 

Konu ile ilgili cevabına ulaşamadığınız sorularınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan 4. Sınıf Fen Bilimleri Sayfa 102-103-104-105-106-107-108-109-110-111 Cevapları SDR İpekyolu Yayıncılık başlıklı makalemizde 4. Sınıf Fen Bilgisi Ders Kitabı SDR İpekyolu Yayıncılık Sayfa 102 Cevabı, 4. Sınıf Fen Bilgisi Ders Kitabı SDR İpekyolu Yayıncılık Sayfa 103 Cevabı ve 4. Sınıf Fen Bilgisi Ders Kitabı SDR İpekyolu Yayıncılık Sayfa 104 Cevabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir