İşte Konami’nin yeni oyunu Football PES 2020’nin detayları!

İşte Konami’nin yeni oyunu Football PES 2020’nin detayları!

Konami’nin Football PES 2020 ismiyle gelen yeni futbol oyununun detayları ortaya çıktı. Ronaldinho’nun benzersiz futbol tarzı da PES 2020’de oyuncularla buluşuyor.

Profesyonel futbolcu ve FC Barcelona forveti Lionel Messi; “FootballPES 2020’nin kapağında olmaktan gayet mutluyum. Küçüklüğümden bu yana sıradaki kapağın kim olacağını her daim takip etmişimdir. Şimdi benim kendi oğlum oyunu oynuyor ve şunu söylemeliyim ki beni oyunun kapağında göreceği için çok heyecanlı. Daha önceleri bana defalarca oyunun kapağında neden benim olmadığımı sormuştu fakat artık kapakta olacağım için çok mutluyum.” dedi.

YENİ MODLAR DİKKAT ÇEKİYOR

PES 2020, eFootball’da devrim yaratacak ve sporu dünya insanlığına tanıtacak cesur bir vaatle, sektörün önde gelen Futbol yeniliğini, yeni dönemini başlattı. PES serileri oyunun her anını, tam bir özgürlük ve kontrol düşüncesi içinde birçok değişiklikle sunabilmek için, oyun hayranlarının geri bildirimlerini titizlikle dikkate alarak hareket etmiştir. Temel değişiklikler; yeniden yapılan Master League’i, Matchday olarak adlandırılan çok yeni modu ve görsel kimliği tekrardan elden geçirilen oyun içi menüleri kapsıyor.

OYUNDA Iniesta DETAYI

Efsanevi ve yıldız orta saha oyuncusu Andrés Iniesta’nın, küçüklüğünden gelen kabiliyetiyle etrafındaki boşluğu okuyabildiği ve geçilemez bir duvar olduğu düşünülen bir savunma hattının bile en dar aralıklarından dinamik top sürme tekniğiyle geçebildiği Finesse Dribble da oyunun içinde en son eklenti olarak yer bulacak.

Futbolun en eğlenceli oyuncularından biri olarak tanınan Ronaldinho eşsiz futbol aklı da PES 2020’ye geliyor. Oyuncuların onun gibi hareket etmelerine izin veren animasyon setleri, rakipleri geçmek için eşsiz teknik yetenekler, hızlı hareketleri, göğüs ve sırt kontrolü gibi gösteri figürleri ile topa ilk dokunuş teknikleri oyunda yer buluyor.

YENİDEN İNŞA EDİLEN MASTER LEAGUE

Milyonlarca hayranların çok sevdiği Master League’de büyük ve önemli değişimler yer alıyor, Bu değişimler hikaye ilerleme kontrolü konusunda dizginleri oyunculara bırakan, güçlü ve etkileşim içinde yeni bir diyalog sistemini de barındıryor. Bu yenilik, oyuncuların ilerleyişini devam ettirmeleri ve kendi kişisel Master League hikayelerini oluşturmaları için kişiliklerine uygun cevaplar seçmelerine fırsat tanıyor.

PES 2020 transfer marketinde; transferlerin, transfer paralarını, maaşların ve diğer öğelerin gerçeğe daha da yakın olmasını sağlayan yepyeni bir algoritma yer veriliyor.

Konu ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir